My single holky

Originální název: All The Single Ladies

Baronet - 2012
ISBN: 978-80-7384-561-2

Baronet (2012) 978-80-7384-561-2 464

Když dostanete kopačky, je to šok. Pro Samanthu Brooksovou je to ale úplná tragédie, protože Jamie byl její životní láskou. Je hezký, chytrý, ale má toulavé boty a po šesti letech na jednom místě, v práci, která ho sice slušně živí, ale totálně nebaví, si koupí letenku do Jižní Ameriky. Samantha se nechce vzdát bez boje. Tím spíš, že ji Jamie také pořád miluje, a tak má pět měsíců na to, aby zvrátila jeho rozhodnutí. S pomocí kamarádek Jen a Ellie vymyslí plán, jak ho přimět, aby si uvědomil, o co přichází. Začíná tedy série vtipných scének a legračních situací. Plán totiž zahrnuje špinavé triky, drobné podvody a ženské lsti, včetně té nejosvědčenější: vzbuzení žárlivosti. A tak se na scéně objevují další muži. Podaří se Samanthě získat Jamieho zpět? A bude ho vůbec ještě chtít? Bohové přece trestají splněním přání! (Založil/a: al-ma)

Jane Costello Jane Costello