Neúprosný

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Fantom Print - 2012
ISBN: 978-80-7398-188-4

Fantom Print (2012) 978-80-7398-188-4 320

Pátý díl série Ztracená flotila.

Ve sluneční soustavě Heradao se nachází pracovní tábor, ve kterém jsou drženi alianční váleční zajatci. A také se zde soustředila většina zbývajících syndických lodí. Black Jack Geary je odhodlaný neopustit žádného člena Aliance a tak přikáže své flotile, aby rychle a tvrdě udeřila a zachránila zajatce s minimálními ztrátami na životech. Útok je úspěšný, ale flotila si své vítězství dlouho neužije. Geary zjistí, že se Syndikové chystají chytit jeho lodě do pasti pomocí své mocné rezervní flotily a zničit tak alianční lodě jednou provždy. Geary však neví, kde se nepřátelská rezervní flotila nachází. A zatímco Geary přikazuje flotile skákat z jedné sluneční soustavy do druhé a doufá, že snad nějak unikne nevyhnutelné konfrontaci, sabotéři ve flotile se chystají znovu udeřit… (Založil/a: Snicketka)

smokecze
  16. 5. 2015, 23:31
Jeden z nejlepších dílů této série, který jsem četl. Opět nechybělo napětí - tentokrát zde bylo několik úkolů, které Geary musel vyřešit což dodalo tomuto dílů ten správný spád.