Top ten

Top ten Originální název: Top ten

Alpress - 2000
ISBN: 80-7218-360-5

Alpress (2000) 80-7218-360-5 317

Michaelangelo je neobvyklý vrah. Muž pronásledovaný ničivou minulostí. Mučí ho stud, že se stal na žebříčku deseti nejhledanějších zločinců FBI až číslem 10…

Pachatel nesmírně brutálních vražd je přesvědčený, že je geniálním umělcem i zločincem a své šílené vize uskutečňuje na mrtvých tělech svých obětí. Na žebříčku nejhledanějších zločinců je ale uveden až na posledním místě, což pobuřuje jeho tvůrčí ješitnost a on se rozhodne své konkurenty vyvraždit. Pátráním po jeho totožnosti je pověřena vyšetřovatelka FBI, která v této souvislosti musí zachránit život svému kolegovi, tajnému agentovi, jehož identitu sama nezná a jenž figuruje na čelném místě v žebříčku hledaných zločinců. (Založil/a: Snicketka)

jarin58
  16. 5. 2014, 6:57
Občas má i vynikající thriller slabší konec,ale tady to v žádném případě neplatí,doporučuji všem milovníkům tohoto žánru přečtení.