Vidím to, co vrah

Originální název: Slide

Fragment - 2012
ISBN: 978-80-253-1441-8

Fragment (2012) 978-80-253-1441-8 272

Vee Bellová si je naprosto jistá, že sestřina kamarádka Sophie nespáchala sebevraždu. Byla zabita. Ona to ví, protože tam byla. Vee má narkolepsii, během záchvatů ale neupadá do spánku. Když omdlí, ocitá se v hlavě někoho jiného a prožívá život skrz jeho oči. Vklouzla například do hlavy své sestře, když podváděla při testu z matematiky, do učitelovy, který pil před začátkem hodiny. Nic ale Vee nepřipravilo na to, co se stalo jedné říjnové noci ocitla se v hlavě někoho, kdo držel v ruce zakrvácený nůž, a stál nad Sophiiným tělem. Vee přímo zoufale touží někomu sdělit své tajemství, ale kdo by jí věřil? Zní to tak šíleně, že to nedokáže říct ani kamarádovi Rollinsovi, natož policii. Rollinsovi to ale říct stejně nemůže, protože teď už se moc nestýkají, Vee totiž tráví čím dál tím víc času se Zanem. Zamotaná do nebezpečí a děsivých lží, musí Vee sama odhalit vraha dříve, než udeří znovu. (Založil/a: jatox)

Jill Hathaway Jill Hathaway

MolkoZuzka
  26. 9. 2013, 10:50
Napínavá kniha, zajímavý děj a dobrá zápletka. Ale i tak mi tam pořád něco chybělo. Nevím, jak bych to popsala, ale místy byla kniha velmi nudná.
Nikolka001
  11. 9. 2013, 19:26
Od knihy jsem očekávala více. To bude asi tím. Jinak je to opravdu pěkný čtivý příběh. Bohužel mu ale chybí akce a napětí. A to já u knih preferuji. Uvidíme, co nám přinese druhý díl. :)
Nells
  3. 9. 2012, 14:52
Kniha je napínavá, čte se jedním dechem. Moc se mi líbila. Zajímavě pojatá detektivka s překvapivými zvraty !!! :-)
koki.veru
  27. 11. 2016, 17:20
Velmi zajímavá a úžasná knížka. Zhltla jsem jí během dvou dnů. Opravdu zajímavá zápletka a napínavý děj.
Lindsey
  5. 7. 2014, 20:17
Nemůžu si pomoct, ale po většinu knihy jsem měla pocit, že čtu další díl z edice Stopy hrůzy, konkrétně z pera R. L. Stinea. Jeho styl psaní mám ráda, a tak se mi kniha moc líbila. Zčásti tomu tak je i proto, že se odehrává v prostorách americké střední školy, jejíž systém mě stále fascinuje. Příjemná oddychovka, těším se na další díl.
Emmilli
  9. 10. 2014, 17:33
Od knihy jsem čekala vic chvilkama jsem si říkala jestli náhodou nečtu dívčí román pro nactilete ale i tak se mi kniha líbila a nenudila jsem se u ni. Určíte si ráda přečtu i další dal.
kiky
  13. 4. 2014, 22:48
Opravdu velmi dobra knizka. Hodne ctiva, behem dvou dnu jsem ji mela. I kdyz, pro me spis takova oddechovka. Nevedela jsem, jak knizku ohodnotit, protoze kdybych ji srovnala s myma oblibenyma knizkama, jako treba s Hunger games, nebo s Divergenci, tento pribeh na ne nema. Jenze to bych vsem ostatnim knizkam musela davat tak nejvice 3 *. Takze, kdyz se vyhnu porovnavani, myslim, ze "Vidim to, co vrah" si zaslouzi 5* :-)
Carolineandherbook
  27. 11. 2016, 11:56
Knížku jsem vůbec neznala a nic jsem od ní nečekala. Jenže je opravdu dobrá. Zajímavý děj i nápad. Doporučuji ji na cesty je úzká a všude se Vám vejde.
Fakinangel
  20. 10. 2013, 12:01
Skvělá kniha, četla jsem na dovolené a nemohla jsem se odtrhnout. Nejvíc se mi líbí že autorka se nebála nechat někoho zemřít :)