Atentátník

Originální název: Assassin

Mladá fronta - 2012
ISBN: 978-80-204-2636-9

Mladá fronta (2012) 978-80-204-2636-9 320

Když v Dubaji zemřou násilnou smrtí dva pašeráci lidí a v San Francisku postihne smrtelná autonehoda účetního gangu na praní peněz, nesou všechna tato úmrtí nezaměnitelné známky „nehod“ způsobených Samuelem Carverem. Carver by však už neměl být aktivní. Přísahal, že se ke svému původnímu životu nevrátí. Jeho starý kontakt z MI6 by proto rád zjistil, proč změnil názor. Kdo ho platí? Kdo bude jeho příštím terčem? Někdo Carvera napodobuje, snaží se na něho svést zločiny, které nespáchal, a za vším nejspíš stojí touha po pomstě. Chce Carvera zničit, a nakonec ho zesměšnit útokem na nejvíce střežený cíl, na nového prezidenta Spojených států amerických. Sam Carver je nucen využít všechny své dovednosti, aby svého nepřítele našel a zastavil. Sám a na útěku se snaží očistit své jméno. Nejprve však musí zastavit smrtící ránu, kterou by jinak slyšel celý svět. (Založil/a: al-ma)

Tom Cain Tom Cain