Sorry

Sorry Originální název: Sorry

Argo - 2012
ISBN: 978-80-257-0708

Argo (2012) 978-80-257-0708 408

Na počátku byl neobvyklý, ale geniální nápad - založit v Berlíně agenturu s názvem Sorry, která se z pověření klientů bude omlouvat za způsobená příkoří. Tu nespravedlivě propuštěnému zaměstnanci, tu zase podvedené milence. K údivu čtyř zakladatelů se brzy zakázky jen hrnou. Vždyť nikdo není bez chyby, každý se občas zachová jako darebák a rád zaplatí za možnost zbavit se pocitů viny a špatného svědomí. Jenže pak hrdinové dostanou objednávku, která je úplně vykolejí - mají se omluvit brutálně zavražděné mrtvole a zadavatelem je sám vrah...

Znepokojivý, napínavý thriller s originální zápletkou a temnou atmosférou učinil z jeho autora, Němce chorvatského původu, novou hvězdu žánru. (Založil/a: al-ma)

Zoran Drvenkar Zoran Drvenkar
*??.??.1967

Asjadah
  15. 8. 2013, 10:59
Ve svém žánru perfektní! Opravdu nevím, co bych vytkla. Znepokojující, dech vyrážející, udivující, ohromující, vynikající. Oceňuji i styl vyprávění, kdy se na celou situaci může čtenář podívat z pohledu všech hlavních hrdinů. Nikdo není bez viny a nikdo z nás naši vinu nesejme, o čemž svědčí i bezútěšný konec.
tulpaska4
  9. 8. 2016, 16:08
Nechápu jak tahle knížka může mít tak vysoké hodnocení. Ten styl, kterým je to psané, je tak hrozně nepříjemný. Musela sem se nutit abych to přečetla. Příběh byl sice dobrý, ale to zpracování.. :/