Kejda

Kejda

Epocha - 2012

Epocha (2012)

Markéta vede všední život studentky až do doby, kdy si jednou k večeři uvaří zvláštní hmotu – kejdu. Ráno zjistí, že se stala vševědoucí. S kamarádkou Týnou se zprvu nově nabytou superschopností baví, ale pak se o ni začne zajímat armáda a jde do tuhého. Hrdinky se ze zombíkama zamořené vojenské základny dostávají do víru nekonečné války na cizí planetě, aby opět skončily na Zemi, která už ovšem není taková, jakou ji opustily. Brakový román Kejda je divokou jízdou na horské dráze: nechybí ufoni, zombíci, krev, erotika, napětí a humor. Akční cynická sci-fi umně žonglující s klasickými rekvizitami žánru. (Založil/a: hiro666)

antoniana
  21. 5. 2016, 16:44
Výborná oddechovka, neskutečně jsem se bavila. Sci-fi brak, který obsahuje téměř vše - lesby, sex, vnitřnosti a jaderný slovník se zajímavými obraty. Pokud si myslíte, že zombie tématika je už vyčerpaná jste na omylu. Autor vytvořil přitažlivý příběh, který má neuvěřitelně rychlý spád a nebál se ani parodie a notné dávky nadsázky - je to úplně jak z nějaký blbý brakový brožovaný sci-fi knížky.
Very.N
  10. 7. 2015, 15:01
Co na to říct... :D Ale jo, dobrý to bylo... Ze začátku jsem chtěla knížku odložit, bylo to takový rychlý a podivný, ale jak se příběh stočil na Týny putování "zombie-Ukrajinou" (nebo co to bylo za zem), tak mě to začalo bavit. I když světlý záblesky byly i na planetě těch potvor. Takže bych to shrnula jako celkem fajnový čtení na poklidný letní večery :-)