Na útěku

Originální název: Runaway

Knižní klub - 2012
ISBN: 978-80-242-3631-5

Knižní klub (2012) 978-80-242-3631-5 240

Třetí, závěrečný svazek série o Em Wattsové, která zažila nedobrovolnou proměnu v americkou topmodelku Nikki Howardovou, zastihuje hrdinku na útěku ze školy, z práce i od svých milovaných. Když totiž Em vypátrá, proč ze světa zmizela její předchůdkyně, jejíž slavné tělo teď nosí, pochopí, že jí může pomoct jediná osoba. Její láska Christopher bude muset riskovat úplně všechno, poněvadž dívku je třeba vyrvat ze spárů nevyzpytatelného Brandona Starka a nabourat se do centrálního serveru firmy jeho pohádkově bohatého otce…

Volně navazuje na: V kůži supermodelky, Jmenuji se Nikky. (Založil/a: al-ma)

Bloodym
  4. 12. 2013, 16:53
Zábavné zakončení povedené série. U čtení jsem se bavila od začátku do konce. A líbilo se mi, jak se autorka vypořádala s pravou Nikki.
Evelýny
  13. 10. 2014, 20:14
Hodně fantazie, dost překombinovaný děj. V knihkupectví tuto knihu najdete v dětské literatuře a tam také patří a já - vzhledem k mému věku - si netroufnu kritizovat žánr, kterému jsem již dávno odrostla. Knihu jsem dočetla a to si - myslím - stačí.
Dee-Dee
  9. 9. 2013, 19:50
Konec této série mě nezklamal a líbil se mi stejně jako předchozí dvě knihy. Tuhle sérii rozhodně doporučuji!
Wajny
  28. 6. 2016, 17:19
Nápad s transplantací mozků byl dokonalý, hlavní hrdinka mi byla sympatická a její "muži" taky, každý byl něčím zajímavý a neobvyklý. Jediný problém, který s knihami mám - je že mi knihy přišli chaotické a neuspořádané, byla tu přemíra informací, které mi nepřišli podstatné. Meg Cabotovou mám ráda, ale tady se mi styl psaní moc nelíbil. Zakončení celé série se mi líbí - každý skončil s tím, s kým měl. 3*