Blackbird

Poprvé vydáno celosvětově: 1991

Votobia - 1994
ISBN: 80-85619-70-9

Votobia (1994) 80-85619-70-9 277

Kniha o jednom z nejpopulárnějších a nejbohatších (i když ten rozvod ho nepřišel moc levně) muzikantů dnešní doby.
Dozvíte se o dospívání, problémech a postojích populárního EX-BEATLA, který musel přetrpět nejednu životní tragédii a který složil takové hity jako jsou Blackbird, Yesterday, Hope Of Deliverance, Maybe I'm Amazed nebo Live And Let Die. (Založil/a: Anael)

#hudba
Geoffrey Giuliano Geoffrey Giuliano

Anael
  1. 9. 2012, 15:39
Nevím, jestli je vše v této knize pravdivé, ale je mi to jedno. Jsem ráda, že jsem si knihu přečetla, protože mám ráda The Beatles a jejich hudbu a zajímá mě vše, co se o nich napíše. Mě kniha bavila a dala mi spoustu nových informací.
huttershofen
  30. 1. 2013, 9:58
Geoffrey Giuliano asi Paula McCartneyho moc rád nemá, je to spíš kniha o tom, kterak chudák Denny Laine (a další hudebníci) trpěl pod nadvládou zlého McCartneyho. Nedělám si iluze o tom, že by McCartney byl svatoušek, to ani v nejmenším, ale ten bulvární tón mi vadil, knize chybí objektivita.