Hra lží

BB art - 2015
ISBN: 978-80-7507-062-3

BB art (2015) 978-80-7507-062-3 248
BB art (2012) 978-80-7461-116-2 224

Měla jsem život, pro který by člověk byl schopen i zabít. Pak to někdo udělal. Nejhorší na tom být mrtvá je, že už nemáte pro co žít. Žádné líbání. Žádná tajemství. Žádné drby. Z toho by většina holek měla druhou smrt. Ale já naštěstí dostala něco, co nikdo jiný nemá – představení na přidanou – a to díky Emmě, své znovunalezené sestře, se kterou jsem se ani nestačila sejít. Emma se nyní zoufale snaží zjistit, co se mi stalo. A jediný způsob, jak to vypátrat, je být mnou – vklouznout do mého starého života a po kousíčkách ho skládat dohromady. (Založil/a: al-ma)

IvannaManson
  23. 9. 2015, 14:38
Příjemná a oddechová kniha, přečtena za jeden den, k dalším dílům se také určitě vrátím, až budu chtít nenáročné čtení. 4 hvězdičky.
Nikiss
  9. 2. 2013, 21:17
Knížku jsem si koupila hlavně proto, že sleduju seriál. Ze stejnýho důvodu jsem ale měla strach, že mě knížka nebude bavit, naštěstí se tak nestalo. Knížka se dost odlišuje od seriálu a možná se mi líbí i víc, hlavně kvůli vztahu sester. Ale uvidíme,jak to bude pokračovat dál :)