Testy každodenního štěstí

Testy každodenního štěstí

Podtitul: Hodnocení a rady

Originální název: Savez-vous être heureux au quotidien?

Portál - 2007
ISBN: 978-80-7367-291-1

Portál (2007) 978-80-7367-291-1 111

Názory na štěstí mohou být u různých lidí různé. Řečeno s Denisem Diderotem: "Máme jen jeden úkol, a to je být šťastní." Autoři knihy vedou čtenáře cestou testů, hodnocení odpovědí a z toho odvozených rad podle typů lidí. Nechtějí dávat zázračná řešení, ale spíš podněty, jak se lépe postavit životu, čemu se v jednání vyhnout a co si osvojit. Předkládají testy na hodnocení schopnosti sebeúcty a sebehodnocení, testy na hodnocení vztahů s ostatními a testy týkající se vnitřního prožívání různých situací, vztahu ke světu a k okolí. Na hodnocení testů navazují rady, co dělat, na co se zaměřit, co změnit.

Knihu si s potěšením přečtou ti, kdo se chtějí v testech přesvědčit o svých vlastnostech a způsobech chování, prožívání každodenních událostí a získat podněty, jak toto prožívání případně změnit. (Založil/a: al-ma)

Ducii
  3. 10. 2016, 19:58
Tak nevím, jestli je chyba ve mně nebo v testech, ale skoro všude mi vyšel stejný počet a,b,c odpovědí, takže vlastně nic jasného. často protichůdného. Buď jsem divná nebo ty testy stojí zaprd.