Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Podivín

87%
4 3
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Podivín Originální název: Maverick
Poprvé vydáno celosvětově: 1993

Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka

Nesmírně čtivý a místy až neuvěřitelný příběh přerodu výrobní, direktivně řízené firmy v jednu z nejsvobodnějších společností dneška, které ostatní právem přezdívají “nejneobvyklejší pracoviště světa”. Zaměstnanci si zde sami rozhodují o věcech, na které má většina organizací dneška stoh směrnic nebo jiných předpisů a aparát manažerů, kteří ten stoh administrují. Mnozí lidé říkají, že po přečtení Podivína se už na svět organizací a řízení firem nedokázali nikdy podívat stejně jako dřív. Podivín svým příběhem přeměny existující firmy tak doplňuje Štěstí doručeno - vyprávění o svobodné firmě, která vznikla na zelené louce. Doplňuje také Svobodu v práci, která je příběhem bezmála dvaceti firem, které svobodu jako způsob organizace a řízení využívají. (Založil/a: krkavecek)

(více)  
Ricardo Semler Ricardo Semler
*1959

Další díla
Zobrazit další díla autora  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Uzavřený_účet_19146
100% 100% 100% 100% 100%
  8. 12. 2012, 20:38
Kniha je důkaz, že firmu lze řídit i jinak - svobodně. Nakladatelství Peoplecomm nabízí i další neméně zajímavé tituly právě na toto - víc než kdy jindy - aktuální téma.
Nezdik
80% 80% 80% 80% 80%
  12. 11. 2014, 19:50
Neobyčejná firma, neobyčejný příběh a neobyčejná firma. Musím říct, že bych se po přečtení knihy stal s radostí zaměstnancem firmy Semco. Pan Semler dokázal dát firmě "osobnost".