Nechci rajskou, chci lásku!

Nechci rajskou, chci lásku! Originální název: Nechci rajskou, chci lásku!

Motto - 2006
ISBN: 80-7246-345-4

Motto (2006) 80-7246-345-4 130
Motto (2005)

Povídkový soubor, kde hlavním tématem jsou vztahy mezi ženou a mužem.

Dana nemá štěstí na vhodné partnery, právě chodí s nespolehlivým a náladovým Jáchymem... Michal opustí svou rodinu a odejde k egyptské princezně... Karolínin přítel Tomáš jede navštívit svou bývalou milenku do Francie... Květa se navzdory velkému věkovému rozdílu kamarádí s Janou, jejich přátelství však podstoupí zkoušku v podobě pianisty Roba... Honza panuje všem hospodám v okolí a potýká se s problémem navázat trvalejší vztah...
Všichni hledají lásku a chtějí být milováni, zároveň se ale neustále potýkají se svou neschopností vztah realizovat.

Proč hlavní roli hraje právě láska, vysvětluje sama autorka: "Přestože je to tak trochu obehrané téma, neznám okolo sebe nikoho, včetně mého psa, kdo by ji nepotřeboval."

. (Založil/a: skjaninka)

Jana Bryndová Jana Bryndová
*??.??.????

marta-b
  5. 4. 2010, 23:50
No nevim, měla jsem hodně práce s tím, abych to vůbec dočetla ... přišlo mi to takový povrchní a v podstatě o ničem. A přitom mám Bryndovou ráda coby poměrně vtipnou redaktorku. Čekala jsem od této knížky víc.
Verys-ek
  5. 3. 2011, 7:59
Příjemné nenáročné počtení o životě.