Vyvolená

Vyvolená

Alpress - 2012
ISBN: 978-80-7362-987-8

Alpress (2012) 978-80-7362-987-8 328

Ulriku pronásledují sny, v nichž vidí, že vlasti jejího otce hrozí zkáza a že jejím posláním je zachránit otcův národ. Vytuší, že právě ona je vyvolená pro tento nelehký úkol, proto se musí z Říma vydat na nebezpečnou cestu. Jenže se vášnivě zamiluje a její božská moc i pozemská láska k Sebastianovi čelí zradě a nebezpečí. V Římě totiž vládne krutý císař Nero. (Založil/a: al-ma)

Knihomolka
  29. 9. 2012, 8:18
Knížka není špatná, jen jsem doufala o větší návaznost s předchozím Plamenem duše. V knize je poměrně dost náhod na to, aby celek působil věrohodně. Konec - scéna u Nera mi přišla spíchnutá narychlo. Takže ve finále knížku osobně hodnotím jako slabší průměr. Pochybuji, že až si budu chtít znovu přečíst něco od autorky dám přednost této knize před Panenkami z ráje, Modrým kamenem, Doktorkou Samanthou, Zlatou zemí či Plamenem duše.
NikDisk
  24. 8. 2015, 19:09
Kniha nebude nepatřit mezi "mé" nejlepší od této autorky. Pro mě průměrná kniha. Vše moc osekané. Když kapitola končila většinou za 3 stránky, někdy i méně, tak mě to moc nebavilo. :/
Shirilka
  8. 2. 2013, 21:06
Nevím čím to je, ale poslední dobrou jsem s každou další autorčinou knihou více a více zklamaná. Děj je předvídatelný, zápletka mizerná. Kde jsou ty časy Doktorky Samanthy nebo Hippokratovy přísahy...