Originální název: Life Support

Knižní klub - 2014
ISBN: 978-80-242-4314-6

Knižní klub (2014) 978-80-242-4314-6 376
Ikar (1999) 80-7202-581-3 255

Život mladé lékařky Toby Harperové plyne celkem poklidně, i když je poněkud neobvyklý. Většinu nocí totiž tráví službou na pohotovosti malé nemocnice na okraji Bostonu, zatímco ve dne pečuje o svou matku postiženou Alzheimerovou chorobou. Vše se zvrtne v okamžiku, kdy z pohotovosti nevysvětlitelně zmizí starší muž, kterého tam, naprosto dezorientovaného a zcela nahého, dopravila policejní hlídka. Doktorka Harperová se postupně zaplétá do sítě záhad, lidé kolem ní za podivných okolností umírají. Obětí tajemného spiknutí se nakonec stane i její matka a Toby se rozhodne přijít celé záležitosti na kloub. Brzy zjistí, že všechny nitky vedou do nedalekého luxusního sanatoria pro přestárlé, v němž se lékaři zabývají hormonální omlazovací léčbou. A Toby Harperová se ocitá v daleko nebezpečnější situaci, než se původně domnívala... (Založil/a: koblížek)

smajlinka
  29. 5. 2014, 18:07
Thrillery z lékařského prostředí mám ráda a tenhle byl dobrý. Hledání elixíru mládí - věčné a vděčné téma. Strašný byl příběh Molly :-( Knížka čtivá, pokud máte tenhle žánr rádi, určitě dopručuju :-)
Kebab Bursa
  10. 3. 2013, 18:22
Gerritsen opět nezklamala, typicky odpočinková četba na prázdniny s malou dávkou poučení. Strhla mě od první kapitoly a nepustila až do konce. I když právě ty konce mi u ní vždy přijdou takové uspěchané, možná by se dalo napsat příliš americké.
maurarita
  14. 11. 2015, 20:39
Hezký a napínavý triler z lékařského prostředí , nechybí zajímavý a poutavý příběh který udržuje v napětí . Kniha se hezký čte
Matěj
  27. 7. 2015, 14:12
Až moc je jasné kdo je dobrák a kdo zloun. Plusové body za kinder netvora a sem tam tu smrtičku.....