Spící spravedlnost

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Fragment - 2012
ISBN: 978-80-253-1370-1

Fragment (2012) 978-80-253-1370-1 264

Vydejte se na dobrodružnou cestu plnou odhodlání a hledejte pravdu spolu s hlavními hrdiny. Je třeba odhalit tajemství, která nesmí zůstat skrytá… Většina rodičů se již probudila ze záhadného spánku, vyhráno ale zdaleka není. Ti, jejichž děti zůstávají ztracené, totiž dál spí. Svět se od základu změnil. Děti prožily něco, co jejich rodiče jen těžko pochopí. Zdá se, že jim teď rodiče vůbec nerozumí. Najdou u nich děti zastání? Mnoho únosů a vražd zůstalo nepotrestáno, ale dospělí to nehodlají řešit. Policie, soudy, vláda ani probuzení rodiče se k tomu, co se dělo, nechtějí vracet. S tím se děti odmítají smířit a pouštějí se na vlastní pěst do nebezpečného pátrání po zločincích i dalších unesených. Sourozencům Kryštofovi, Kristýně, Emě a Samuelovi jde znovu o život. (Založil/a: al-ma)

NikDisk
  1. 11. 2015, 22:51
Po zklamání z prvního dílu jsem byla velice mile překvapená. Knihu jsem tentokrát četla s větším nadšením. Jsem zvědavá na poslední díl, snad také mile překvapí.
thesteve
  26. 7. 2014, 14:59
Druhý díl nabízí více napětí, a možná i trochu více akce. Kniha mě vážně bavila, ale kdyby se dalo hodnotit víc stručně, dal bych 70%, možná 75.