Norman a duchové

Norman a duchové Originální název: ParaNorman

Mladá fronta - 2012
ISBN: 978-80-204-2775-5

Mladá fronta (2012) 978-80-204-2775-5 216

Norman Babcock to nemá jednoduché. Umí totiž mluvit s mrtvými a to s sebou přináší všelijaké nesnáze. Zesnulí často mívají pocit, že to, co mají na srdci, je nejdůležitější na světě. A ačkoli se mu někdy zdá, že jsou jejich přání trošku padlá na hlavu, Norman jim rád pomáhá. Cítí se totiž mezi duchy lépe než mezi živými. To však jeho okolí vůbec nechce pochopit. Nemine den, aby si ho ve škole někdo nedobíral, a ani doma to není dvakrát růžové. A ke všem jeho trampotám se jfeště přidá šílený prastrýček, zombie a rozzuřená čarodějnice. Osud celého městečka se rázem ocitne v Normanových rukou. Když neodvrátí tři sta let starou kletbu, lehne celá Ospalá Lhota popelem. Ale vysvětlujte to někomu. (Založil/a: al-ma)

Master Chief
  18. 4. 2014, 15:44
Kniha ze začátku nic moc, později začne bavit, ale konec mě tak nebavil, že jsem to ani nedočetl. Kniha je spíš pro děti