Dokud se budeš smát

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Moba - 2012
ISBN: 978-80-243-4891-9

Moba (2012) 978-80-243-4891-9 256

Léto 2002. Do povodněmi zničeného Polabí přijíždějí příbuzní, přátelé i docela cizí lidé, aby pomohli postiženým. Ve vesničce Stamice se tak setkává Kamila s kamarádkou Ilonou, kterou neviděla skoro patnáct let. Vzpomínají na minulá léta, na události, které poznamenaly a zcela změnily jejich předešlý život, práci manželství, rodinu...

Příběh o tom, že nejbližší pomocná ruka je vždycky na konci vlastní paže, ale dobré zázemí je k nezaplacení. Že princové na bílém koni vymřeli už před spoustou let, ale občas se najde chlap, kvůli kterému stojí za to něco risknout. I když výsledek je nejistý. Že přežít se dá v podstatě všechno, pokud se nezačnete litovat a pokud se uprostřed chaosu, ve který se občas mění každý život, ještě dokážete smát. (Založil/a: al-ma)

Nifrea
  28. 2. 2016, 19:20
Jak Heřmánkové údolí, tak tahle kniha mě oslovily mnohem víc, než lépe hodnocený Pán hor. Nějak jsou mi tyhle osudy lidí bližší, mnohem líp se v tom najdu. Osudy žen, které musely prokázat velkou sílu a životní odhodlání mě vždycky povzbudí :)