Kam za příšernými strašidly a jejich ohavnými rejdišti

Kam za příšernými strašidly a jejich ohavnými rejdišti Originální název: Kam za příšernými strašidly a jejich ohavnými rejdišti
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Computer Press - 2012
ISBN: 978-80-251-2156-6

Computer Press (2012) 978-80-251-2156-6 144

Kam za příšernými strašidly a jejich ohavnými rejdišti? Otázka, kterou řeší nejeden český záhadolog a lovec duchů. V naší knize na ni naleznete spoustu odpovědí, ale jestli se těšíte na roztomilá strašidýlka, která na vás budou jukat z malebných lesních zákoutí, netěšte se! Tato knížka vás zavede mezi děsivé obludy, které se vymkly z kloubů běžných českých strašidelných historek, a hluboko do temných stínů nejpříšernějších koutů naší domoviny, kde vám bude všelijak, jen ne dobře. (Založil/a: al-ma)

aknela
  28. 8. 2015, 14:30
Zajímavá encyklopedie plná strašidel, strašidelných míst a pověstí o nich. Kdo by řekl, že těch strašidelných míst je tu tolik :-D I grafické zpracování se mi líbilo. Tomu kdo rád cestuje za strašidly mohu doporučit :-)