Hněv Bohů

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Fragment - 2012
ISBN: 978-80-253-1448-7

Fragment (2012) 978-80-253-1448-7 352

Život Cartera Kanea a jeho sestry Sadie se převrátil naruby. Odhalili totiž tajemství své rodiny.

Sourozencům Kaneovým koluje v žilách krev pradávných faraonů. Mimo to zdědili talent starých egyptských mágů. Paráda? Kdepak! Všechna ta zaklínadla, která se teprve učí ovládat, sotva stačí na to, aby se ubránili zákeřným protivníkům, nestvůrám, nebezpečným mágům a rozzlobeným egyptským bohům… Navíc se v kouzelné říši duatu pomalu probírá k životu ten nejhrozivější soupeř: had Apop, který chce nastolit věčnou vládu chaosu. Carter a Sadie musí najít tři části kouzelného svitku, který probudí boha slunce Rea, a objevit, kde se starý bůh vlastně ukrývá. Na záchranu světa zbývá jenom několik dní a čas se už začal odpočítávat… (Založil/a: Th3 T3mpt3r)

Bloodym
  29. 11. 2013, 14:19
Nejslabší kniha Ricka Riordana celkově. Řekla bych, že autor má lépe podchycenou řecořímskou mytologii než egyptskou. Kniha se vyznačuje typickou akcí a humorem autora.
Laponka
  3. 11. 2012, 10:44
Tak tahle kniha se, tak jako všechno od Riordana, čte úplně sama. Vtáhne čtenáře do děje a až do konce ho nepustí. Nezbývá než se těšit na poslední díl.
honzik10
  2. 12. 2013, 20:09
Dávám čtyři hvězdy, protože dějem to zkrátka na první díl nemělo. Ale i tak to byla jedna z mých nejoblíbenějších knížek. Těším se na třetí díl, protože mě opravdu zajímá jak to obrovské dobrodružství rodiny Kaneových dopadne :D Knihu DOPORUČUJI.