Detektivové

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Grada - 2012
ISBN: 978-80-247-3942-7

Grada (2012) 978-80-247-3942-7 56

Bratrům Tomášovi a Kubovi přinese stěhování do nového domu netušené dobrodružství. Připojí se k tajné klučičí partě a společně s novými kamarády se stanou svědky krádeže vzácného obrazu. Důvtipní malí detektivové přivedou policii na stopu zloděje. Zbývá ale objevit záhadně zmizelý obraz... Dospěláci mají svoji Agathu Christie, pro děti je tu Zuzana Pospíšilová a její dětská detektivka. Malí čtenáři se mohou těšit nejen na napínavý text a krásné ilustrace Markéty Vydrové, ale také na tajný vzkaz a doprovodné detektivní otázky. (Založil/a: al-ma)

Zuzana Pospíšilová Zuzana Pospíšilová
*07.09.1975

zoro2
  6. 6. 2016, 21:34
Celá série DeTeKTivů dočtená a nakonec jsem musel udělat zpětně v hodnocení prvních dílů trochu rošambo a navýšit počet hvězdiček. Všechny knihy série jsou vlastně jak přes kopírák, ale dětem se to moc líbilo, tudíž spokojené dítě = spokojený rodič. Věková kategorie pět až osm bude nadšena.