Pod rudým měsícem

Originální název: Beneath a Blood Red Moon

Domino - 2012
ISBN: 978-80-7303-745-1

Domino (2012) 978-80-7303-745-1 280

Láska osvobozuje, to víme všichni. Ale osvobodí nás i před dávným prokletím? Maggie Montgomeryová, majitelka elegantního butiku v New Orleans, vede spokojený život. Vše se rázně změní, když v doposud poklidné čtvrti dojde k vraždě a krvavá stopa vede od oběti až ke dveřím Maggiina domu. Šok z krvavé události ještě umocní návštěva detektiva Seana Canadyho, který jí přišel položit pár otázek… a vyvolal v ní touhu tak silnou, že si s tím Maggie neví rady. Pojí je cosi mocného, co se nedá rozumem vysvětlit. Důvod vzájemné přitažlivosti se nachází v nevyřešené minulosti: vše začalo událostí za noci, kdy na nebi svítil rudý měsíc. Před sto lety se v rodině Montgomeryových stalo něco hrozného… a Maggie nyní musí najít muže, jehož láska bude tak čistá, že ji z onoho dávného prokletí osvobodí. Je ale Sean ten pravý? (Založil/a: lera)

TeddyM
  14. 10. 2013, 21:24
Nebylo to špatné, ale zase mě to extra nechytlo za srdce. Na Shannon Drake to byl netypický příběh plný tajemství z minulosti, kdy se nitky postupně rozplétají. Škoda, že to na mě bylo moc "americké" (myslím tím toho drsného poldu :)) a detektivní, jinak bych se k příběhu vrátila.
kotina
  3. 6. 2016, 9:07
Kniha je dobrá. Je čtivá, je jiná a právě proto stojí za přečtení. Navíc je dobře rozdělená část z minulosti a přítomnost. Dobře to do sebe zapadá. Kdo má rád romantiku, fantasy a taky nějakou tu střílečku :-) ať si ji klidně přečte.