Vykoupení

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Knižní klub - 2012
ISBN: 978-80-242-3613-1

Knižní klub (2012) 978-80-242-3613-1 312

Luce a Danielovi dochází čas. Aby Luciferovi zabránili vymazat minulost, musejí najít místo, kde andělé dopadli na Zemi. V patách mají temné síly a Daniel netuší, zda to ještě dokáže – žít, jen aby Luce znovu a znovu ztrácel. Schyluje se k osudové bitvě, po níž zůstanou na bojišti mrtví lidé... a andělský prach. Kdo přinese největší oběť? A komu se zlomí srdce? (Založil/a: Ruxandra)

Lauren Kate Lauren Kate
*21.03.1981

Bloodym
  30. 11. 2013, 2:04
Jako předchozí díly - neurazilo mě to, ale ani příliš nenadchlo. Poslední díl byl asi nejslabší, ale přidávám hvězdičku na víc za konec, protože jsem čekala super sladkej happyend, který mě znechutí, ale na konci jsem znechucená nebyla.
Jadelaine
  29. 7. 2014, 12:15
Musím říct, že mě tento poslední díl andělské série opravdu překvapil. První dva díly byly celkem slabé, třetí o něco lepší, ale tento poslední jako by byl o několik tříd nad nimi. Celý příběh měl spád, pořád se něco dělo. Ani na chvíli jsem se nenudila a těšila jsem se na další vývoj děje. Jsem ráda, že jsem přes počáteční nechuť celou sérii neodložila, ale dočetla do konce.
PeťkaW.
  10. 11. 2013, 15:02
Podle mě jde o solidní zakončení série. Celá kniha měla mnohem lépe vystavěný děj, než její tři předchůdci. Byl tu vidět velký vývoj, který autorka ušla od prvního dílu. Příběh si držel celou dobu slušné tempo a bylo tu minimum hluchých míst o ničem(na rozdíl od trojky, která mi přišla zbytečná skoro celá). Líbilo se mi, že jsme se dočkali i několika zajímavých zvratů a překvapení, které člověk nečekal. A závěr? Promyšlený, dobře propracovaný. Vzhledem k postavám v knize mi to přišlo trošku nefér, ale vyloženě sladký happyend by asi taky nebyl to pravé ořechové, takže v rámci možností to vlastně autorka udělala šikovně :).
Radka Pařízková
  15. 3. 2015, 18:49
Nic moc díl. Až konec mě pořádně zaujal. Konec kde si Lucinda uvědomí kým doopravdy je. Celá tato sága je vlastně o tom, že Lucinda hledá samu sebe. A my čtenáři se pokoušíme najít v ní.
Ruxandra
  15. 11. 2013, 8:44
Jsem opravdu ráda, že jsem knihy nekupovala, litovala bych vyhozených peněz. Vlastně jsem poslední díl ani nechtěla číst, ale když už jsem zvládal ty tři před tím, tak přece bych to nevzdala ;) Alespoň vím, že to dopadlo celkem adekvátně, i když i pro mě v průběhu čtení ztratila láska Luce a Daniela svoje kouzlo (viz. moje předchozí komentáře u ostatních dílů) a většinu knihy jsem se nudila. Dvě hvězdičky za ten konec.
trynitrix
  14. 1. 2013, 15:43
Zvláštní závěr knihy pak ten konec ale proč ne . Jinak příběh nevázl od začátku do konce to mělo spád. Jen jsem se těšila že Lucifer udělá vetší bubu bu ale vyšel spíš z toho jak fňukna :-D Ale dokonce než Luce přišla na to kdo nebo čím je jsem netušila překvapivé ale zas až tak ne když si vezmete celý příběh Daniela a Luce jak to sni-my bylo od začátku. A vyhnanci ty se ukázaly v pravém světle díky bohu :-D
-M
  6. 8. 2013, 14:23
Líbila se mi celá série a na poslední díl jsem se neskutečně těšila, jak to vlastně skončí. Průbeh mě nezklamal, trošku se lišil od předchozích dílů a závěr mě příjemně překvapil. Nemyslím si, že to mělo skončit jinak, autorka to podle mne měla dokonale vymyšlené a já jsem spokojená, i když jsem v první chvíli byla trochu zmatená. Jsem ráda, že jsem do této série šla, všem určitě doporučuji.
Nikiss
  9. 2. 2013, 21:31
Celá série se mi moc líbila, jen mě trochu zklamal závěr, který byl sice šťastný,ale přece jen bych je nakonec chtěla vidět všechny pohromadě:) Každopádně jak jsem se ze začátku 1. dílu bála, že knížky budou o ničem, teď vůbec nelituju, že jsem si je přečetla.
Norinka
  5. 6. 2013, 2:08
Nelíbilo se mi, jak to autorka ukončila, přišlo mi to...nevím nefér, čekala jsem něco jiného :(
Ale zase na druhou stranu určitě nelituju čtení, byl to hezký příběh :)
Mugli
  17. 12. 2012, 6:56
Nejsem žádný fanda ani odpůrce této série, ale musím říct, že ten konec byl při nejmenším dost divný...