Nadpozemská

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

CooBoo - 2012
ISBN: 978-80-7447-136-0

CooBoo (2012) 978-80-7447-136-0 360

Zjistit, že jste částečně anděl, není zrovna běžná rutina ani procházka růžovým sadem, zvlášť když víte, že máte naplnit na Zemi poslání, že máte úkol, který byl svěřen jedině a právě vám, ale nikdo vám neřekne, jaký ten úkol přesně je. Nicméně Clara, hlavní hrdinka trilogie Nadpozemská, se s tím statečně pere. Dokonce se snaží zjistit, kdo je ten pohledný kluk, kterého vídá ve svých snech a který zjevně nějak patří k jejímu poslání. Má ho zachránit? Je tohle smyslem jejího života? Když se pak setká s Christianem, zdá se, že všechny dílky skládačky zapadly na svá místa. Jenže nic není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Clara je nakonec nucena volit mezi lidskou láskou a andělskou povinností a nikdo netuší, jaké důsledky to všechno může mít. Nadpozemská je příběhem nejen o andělech, ale zejména o lásce, přátelství, osudu a volbách, které někdy musíme učinit, aniž bychom chtěli. (Založil/a: al-ma)

Cynthia Hand Cynthia Hand
*1978

Celupka
  28. 2. 2013, 12:26
Do příběhu jsem se hned zamilovala a hlavně jsem se zamilovala do Tuckera Averyho, ideálního přítele, kterého by si přála každá mladá holka, a také jsem si zamilovala krásnou přírodu, ve které se tato knížka odehrává (poté, co jsem si to všechno našla na google earth). :)
RenataHopsinka
  9. 4. 2014, 18:36
Od začátku se mi kniha skvěle četla a pak napínavý příběh. Úpln úžasná kniha. Jsem ráda, že Clara se nakonec zamilovala do Tuckera, protože je mnohem lepší, vnímavější a vtipnější
Reeeniiik
  12. 3. 2016, 20:23
Clara jako dítě andělské krve,matka, která je jí neskutečně blízká jako kamarádka, ale která má na druhou stranu před ní mnoho andělských tajemství. Hezky popsané andělské vlastnosti. Podle mě málo rozvinuté postavy, příběh v pozadí jako ve stovkách dalších knih pro mládež: ničím nezajímavý život "normální" holky na střední škole. Nevím jestli budu číst další díly..
Tessinka007
  18. 2. 2014, 21:51
Tato kniha mne zcela pohltila. Hned jsem si ji oblibila. Byla velice napínavá (někdy), vtipná a plná nečekaných zvratů a událostí. Z Andělské trilogie se mi tento díl libil nejvíce.