Kde padají hvězdy

Albatros - 2004
ISBN: 80-00-01391-6

Albatros (2004) 80-00-01391-6 251
Albatros (1997)

Svěží, čtivý příběh z dětské ozdravovny je známý též ze stejnojmenného TV seriálu. Hlavními hrdiny jsou děti, některé z nich už na prahu dospělosti, které svedly dohromady zdravotní problémy. Prožívají spolu různé situace a někteří dokonce i první záchvěvy zamilovanosti. Co je však důležité, všichni si uvědomí, že handicap není v životě nic mimořádného. Musí se jen naučit s ním žít. (Založil/a: e-lišáček)

Lucy Sisk
  20. 6. 2012, 18:37
Dětstké knížky jsou fajn, ale občas bych je nemusela ani vidět. Líbilo se mi prostředí, do kterého byl děj uveden. Přesto mě trochu překvapily postavy a jejich chování, nejsem si jistá, jestli by se v daných situacích opravdu takhle zachovali.
Florence
  26. 3. 2014, 10:08
Když jsem ji žačala číst asi v deseti letech, moc mě to nenadchlo. Teď polslední dobou se chystám ji otevřít znovu a věřím, že se mi bude líbit moc...
leprechaunek
  31. 12. 2012, 16:12
Krásná dětská knížka, daleko napínavější i poetičtější než TV seriál... rozhodně doporučuji přečíst, stojí za to. :)
martinka28
  4. 8. 2012, 20:06
Super knížka, kterou jsem měla snad od devíti let. Poprvé jsem ji přečetla až o pár let později, potřebovala jsem do ní dorůst. I teď si myslím, že je to jedna z nejlepších českých knih určených pro mládež v rozmezí 12 - 16. Ráda se k ní vracím i po letech.