Mrtvý bod

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Baronet - 2012
ISBN: 978-80-7384-595-7

Baronet (2012) 978-80-7384-595-7 328

Dvanáctá kniha série Pravá krev.

Sookie Stackhouseová je nadaná telepatickými schopnostmi, které jí od dětství komplikovaly život. A jako dospělá si stále častěji uvědomuje, že jisté věci by nejraději vůbec neviděla – například svého přítele Erica ve společnosti jiné ženy. Mladší. Musí však mlčet, protože do Lousiany přijíždí upíří král Felipe de Castro, který vládne i Arkansasu a Nevadě. A právě v tuto nejméně vhodnou dobu se na Ericově pozemku objeví lidské tělo, které navíc patří ženě, jejíž krev předtím pil. Řešení vraždy spočívá v rukou Sookie a jejího bývalého přítele Billa, oficiálního vyšetřovatele upířího pátého okrsku. Sookie brzy zjistí, že proti ní stojí mnohem nebezpečnější nepřítel, než očekávala – nepřítel, který si umínil, že zničí celý její svět. (Založil/a: alča87)

pegerren
  10. 2. 2013, 6:32
Na Charlaine Harris miluju, její schopnost mě vždy překvapit. Výdy nějak tuším mnohem dříve než sookie "vo co go", ale přesto mě konečné rozuzlení vždy v něčem překvapí. Tentokrát na můj vkus dost málo Erika :-), ale co se dá dělat. Myslím, že zápletka s příjezdem krále Felipeho, mohlo vystačit na samostatný díl. Doufám, že bude pokračovat.