Jméno hvězdy

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Levné knihy KMa - 2012
ISBN: 978-80-7309-223-8

Levné knihy KMa (2012) 978-80-7309-223-8 326

Nad Londýnem se stahují mračna strachu a Rory je jediným klíčem k vrahově identitě...

Roryini rodiče se rozhodnou pracovat v Anglii a své milované dceři nabídnou jedinečnou příležitost: rok studia na prestižní střední škole v centru Londýna. Rory se příliš dlouho nerozhoduje a za pár týdnů už směřuje z ospalého louisianského městečka do evropské metropole, kde se v té chvíli začíná opakovat nepříjemná historie. Kdosi vraždí po vzoru nikdyny nedopadeného, nikdy neodhaleného Jacka Rozparovače. Všechna těla jsou nacházena tam, kde je původní vrah znetvořil v roce 1888 - ve východní části Londýna, v jejímž srdci stojí i Roryina nová internátní škola. (Založil/a: TerraDV)

Maureen Johnson Maureen Johnson

Lucy Sisk
  28. 2. 2014, 10:49
Podle názvu jsem čekala něco víc. Navic měli vydávat i druhý díl, aké vzhledem k neprodejnosyi nebo minimu prodaných výtisků. Líbil se mi ten nápad, že po zážitku blízké smrti je možnost vidět duchy.
Nikolka001
  12. 8. 2013, 20:31
Velmi příjemná kniha,která čtenáře donutí neodtrhnout se od příběhu. Od knihy jsem opravdu čekala méně. Jsem mile překvapena,že se mi kniha líbila natolik,že mi po zádech běhal mráz. :) Knížku moc doporučuji! Už se těším na další díl! .. :)))
Lean
  9. 2. 2016, 18:15
Téma Jacka Rozparovače zbožňuji. Jeho jméno je pro mě téměř synonymem strachu a vážnosti. Proto jsem v závěru knihy Jméno hvězdy propukla v nekontrolovatelný záchvat smíchu. Jednu hvězdičku dávám za to, že mě autorka takto napálila.
LadyAnn
  22. 10. 2013, 22:07
Hodně mě nadchla, ačkoli tam nastal jeden nečekaný zlom, konec mě dost překvapil. Super čtivá knížka. A souhlasím s tím, že občas některé části dost naháněly hrůzu. :)