Proměna

Alpress - 2015
ISBN: 978-80-7466-736-7

Alpress (2015) 978-80-7466-736-7 310
Alpress (2012) 978-80-7466-050-4 312

Po smrti rodičů se Kat přestěhuje k dědovi do městečka skrytého hluboko v lesích, ale tam se jí vůbec nelíbí. Ve škole se velmi brzy skamarádí s Trickem a Cordelií, do Justina se dokonce zamiluje. Jenže když ji jednou napadne vlk, začnou se všichni tři kamarádi chovat divně. Neskrývají nějaké tajemství? Kat se bojí, že uvízla ve světě přízraků, a neví, komu má uvěřit. (Založil/a: al-ma)

Debbie Viguié Debbie Viguié

Nancy Holder Nancy Holder
*1953

LadysR2
  30. 3. 2013, 10:13
No dočetl jsem to. A je to opravdu spíš pro ženy, nebo vlastně pro dívky. Moje chyba. A kvůli hroznému stylu bych dal jen jednu hvězdu, ale za nápad dám 2/5. A jestli vůbec, tak další díly ságy budu číst jen z nouze. Jo a ještě k obalu. Ten původní je sice taky slabší, ale ten český je vážně otřesný! A proč na něm Katelyn vypadá jako upírka?????
----Tina----
  6. 3. 2016, 13:40
Průměrná kniha, která ale podle české obálky (nevím, jak jsou na tom zahraniční) okamžitě poukazuje spíše na nějakou „upířinu“, což může čtenáře odradit.