Blankytné hříchy

Poprvé vydáno celosvětově: 2003

Epocha - 2012
ISBN: 978-80-7425-152-8

Epocha (2012) 978-80-7425-152-8 440

Anita se pokouší vrátit do starých kolejí poté, co se rozešla se svým vlkodlačím milencem. Vytvořila si cosi na způsob rodinného života, v němž její nový partner, leopardí kožoměnec Micah, nemá žádný problém s tím, aby se o ni dělil s Jean-Claudem, upířím vládcem města. Vše se uklidnilo do té míry, jak je to jen možné u někoho, kdo probouzí mrtvé, když k Jean-Claudovi přijíždí neočekávaný a nevítaný návštěvník: Musette, velice atraktivní a velmi pokřivená představitelka Evropské rady upírů. Anita brzy zjistí, že uvízla v pasti uprostřed nebezpečné hry upíří mocenské politiky. Aby nebyl všem potížím konec, je požádána o konzultaci při sérii brutálních zabití, která podle všeho má na svědomí něco ne úplně lidského. (Založil/a: Snicketka)

LeaLea
  4. 10. 2013, 19:55
Jsem zklamaná jako člověk z přítele, který se jednoho dne smeknul a už si nedá pomoci. Tak na mě působí to, co provádí Hamiltonová s Anitou. Kéž by se víc soustředila na spolupráci s MOSTem, a ne na to, jak za každou cenu dostat postavy do situací, které vyřeší jen sex. Tenhle díl byl zase z poloviny mrháním papírem na pindíky a sperma. Tři hvězdičky za to, že bych jinak musela úplně upravit hodnocení u všech autorů, k nimž jsem byla v minulosti shovívavá. Půl hvězdičky navrch za stále „hamiltonovskou”atmosféru tohoto dílu a hlášky.
Nnelly
  3. 9. 2013, 0:55
Proč, Anito? Proč?
Děs a bída plná popisů sexu... Richarda bych už klidně utratila, jak ráda říká Anita, Micaha mám furt ráda a leopardy taky, ale ten zbytek nestojí za řeč a tentokrát dokonce už ani to střílení a akce... nuda, nuda, nuda
goldik
  28. 3. 2013, 21:25
Anitu Black mám ráda. První 4 díly se dají číst. je to taková oddechovka.
Ale i přesto, že jsem přečetla všechny díly co vyšli v češtině, tak musím říct, že spíš souhlasím s označením těchto knih, Pohádka o šukající Anitě.
Knihy vlastním, občas si je přečtu, protože mě pobaví, ale žádné veledílo to není.
každým dalším dílem, je vyprávění bizardnější a bizardnější.
sama jsem zvědavá, čím to vůbec skončí....