Tajemství upírů

Poprvé vydáno celosvětově: 1996

Fragment - 2012
ISBN: 9788025314388

Fragment (2012) 9788025314388 240 Překlad: Milena Hordinová

Fantasy série z pera autorky Upířích deníků L. J. Smith! V 10 dílech se čtenáři mohou dočíst o světě upírů, čarodějnic a vlkodlaků, kteří žijí všude kolem, aniž by to kdokoliv z lidí tušil. Dohromady tvoří jiný svět, tzv. Temnou říši.

Šestnáctileté Poppy zbývá pár týdnů života. Trpí rakovinou slinivky a není šance na vyléčení. Její dlouholetý přítel James jí nabídne řešení. Tím však poruší přísné zákony Říše temnot a teď ho čeká trest za vyzrazení tajemství a za lásku k člověku. Bude mít Poppy dostatek odvahy, aby se dobrovolně stala upírem? Podaří se jim společně uniknout před nejhorším trestem? (Založil/a: jatox)

Dee-Dee
  9. 9. 2013, 16:32
Upřímně, tahle knížka se mi moc nelíbila. Přečetla jsem ji sice celou, ale nezaujala mě a do čtení jsem se musela trochu nutit s tím, že ji přece v půlce neodložím. Dalo se velmi snadno uhodnout, jak to dopadne a vůbec jsem se do ní nevžila. Takže moje hodnocení - nic moc.