Vaříme nemocným rakovinou a nejen pro ně

Vaříme nemocným rakovinou a nejen pro ně Originální název: Vaříme nemocným rakovinou a nejen pro ně
Poprvé vydáno celosvětově: 2004

Nezjištěno / Jiné - 2015
ISBN: 978-80-904074-7-3

Nezjištěno / Jiné (2015) 978-80-904074-7-3 272 Nakl. Impuls

Publikace je určena nejen nemocným rakovinou, ale všem, kteří se zajímají o správnou životosprávu. Úvodní kapitoly jsou věnovány kvalitě, množství a skladbě stravy a léčebným schopnostem některých potravin. Další velká část jsou recepty, ve kterých autorka dává přednost potravinám rostlinného původu, především obilí a zelenině. Zdroj: www.mpl.cz (Založil/a: Arrietty)

Falbala
  22. 2. 2013, 19:24
Profesionálně a srozumitelně napsaná kniha, která zahrnuje zdravou výživu a životosprávu. Dobře popsané různé procesy v těle. Heslem knihy je, aby jídlo bylo současně potěšením pro chuť i přirozeným LÉKEM a prevencí proti chorobám. Pro mě osobně jen jedna malá chyba: část ingrediencí na vaření zatím neznám a k další mám zatím nedůvěru (fenykl, černý kořen, cuketa, mangold, čekanka apod.). Myslím ale, že pokud není člověk nemocný, může postupně zkoušet nové recepty a učit se vařit i přemýšlet o vaření a svém zdraví trochu jinak. Paní Partykovou velmi obdivuji. My Češi můžeme být hrdí na její práci i to, jak nás prezentuje v zahraničí. Kniha je jasným a přehledným rádcem pro všechny, kdo se rozhodnou vyzkoušet změnu svého jídelníčku.