Bitva o Hex Hall

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Knižní klub - 2012
ISBN: 978-80-242-3714-5

Knižní klub (2012) 978-80-242-3714-5 232

Na Sophii Mercerovou je toho poslední dobou moc. Jen co si zvykla na to, že je démon, a naučila se své neobyčejné schopnosti ovládat, jí je Rada zase odebrala. Archera a tátu viděla naposledy v hořícím vězení a jedinými spojenci mají být nyní Branickovy. Shodou okolností odvěcí nepřátelé Prodigia. Rodinné překvapení neberou konce a jen tak mimochodem je na spadnutí válka, v níž má hlavní úlohu sehrát právě Sophie. Na tom se shodnou všichni, ne už však na tom, na jaké straně bude Sophie stát. Jenomže bez své magie je Sophie bezbranná. Podaří se jí získat zpět kouzelné schopnosti dříve, než bude pozdě? (Text: Knižní klub) (Založil/a: Elle-Elie)

Rachel Hawkins Rachel Hawkins
*1979

anishta
  6. 3. 2015, 22:05
Poslední díl mě nezklamal, drží si stejnou úroveň jako Démon z Hex Hall. Celkově je to příjemná série, místy vtipná, místy napínavá, nějaká ta akce je tam taky. Jsem celkem spokojená. :)
Nijura
  15. 12. 2013, 16:52
Pokud nebudete od téhle série očekávat víc, tak se vám bude líbit. Hlavní hrdinka je sympatická a má skvělý sarkastický humor. Na pár odpoledne vás tahle série určitě zabaví.
pegerren
  6. 4. 2014, 23:37
Tato série je jedna z těch, co stojí za to přečíst...nic nového vám nedají, nezůstane ve vás. Ale hl. hrdinka je sympaťanda a navíc má příjemný humor. Výborně se čte a je napínavá. Ale nečekejte nic světoborného.
Elizabeth-Blain
  11. 11. 2012, 14:34
Dva předešlé díly se mi opravdu líbily, ale tohle bylo zklamání. Krom sladkých řečiček a jedné dojemné scény za druhou se v podstatě nic nestalo.
Navíc knize ubralo i to, jak dopadl můj oblíbenec- Caleb.
Vážně jsem od konce téhle série očekávala víc...
Jitule Marková
  14. 12. 2016, 13:42
tato kniha byla jako predesle díly oddechová ,akorát mě naštvalo jak to končilo s Calem a štval mě Archer,ale jinak kniha byla fajn
Nikiss
  9. 2. 2013, 21:15
První díl mě zaujal, druhý díl se mi ještě celkem líbil, ale třetí jsem četla jen proto,abych se dozvěděla,jak to vlastně dopadne. Myslím, že kdyby autorka místo neustálýho obdivu Sophie k Archerovi celou knížku víc rozvinula, bylo by to lepší :)
Murina22
  4. 1. 2017, 17:56
Skvělé zakončení série, jen ten konec, no pár slz se uronilo :'( Škoda, že není pokračování, tahle série mě bavila, měla šmrnc, dějově to bylo poutavé, vtipné dialogy, pochopitelný a lehký styl psaní. Takže podtrženo sečteno, jsem nad míru spokojená, ikdyž série je určena mladším čtenářkám.