Ruce pryč od této knihy!

Ruce pryč od této knihy! Originální název: Hände weg von diesem Buch!
Poprvé vydáno celosvětově: 2004

ANCH BOOKS - 2012
ISBN: 9783981430110

ANCH BOOKS (2012) 9783981430110 386

Jistě se zeptáte: "Proč bych neměl tuto knihu brát do rukou?" Je její titul jen promyšlenou reklamní strategii? Sotva. Možná nevíte, že dvě knihy Jana van Helsinga byly kvůli svým výbušným obsahům v Německu a Švýcarsku zakázány. Masmédia dodnes varují veřejnost před jeho myšlenkami a mluví o "nejnebezpečnějším německém autorovi faktografické literatury". Jan van Helsing zde otřásá základy světonázoru - tentokrát vašeho! Svou publikaci nazval Ruce pryč od této knihy! A myslel to opravdu vážně. Když si ji přečtěte, nebude pro vás snadné žít dál stejně jako dosud.

Dnes si snad ještě můžete myslet: "O tom mi přece nikdo nic neřekl, odkud jsem to měl vědet?" Nebo vás napadne, že sám či sama nic nezměníte. Pečtete-li si však tuto knihu, změníte názor. Pokud vás však tajemné a nepoznané nezajímá, nikdy jste nezatoužili po vnitřním i vnějším bohatství, nezamýšle-li jste se nad svým vlastním úspěchem a nezáleží vám ani na zdraví, bude lépe, když dobře míněnou radu autora poslechnete a knihy se více nedotknete. Máte-li však pocit, že se světem, v němž žijeme, není něco v pořádku, zajímáte se o jeho poslední tajemství a toužíte se to dozvědět přímo od života - je to VAŠE kniha! Nemůžete si však stěžovat, že jsme vás nevarovali. Jan van Helsing zde hovoří o věcech a o událostech, které vám otevřou cesty k tomu, abyste nabyli moc nad svým vlastním životem a sílu, o kterou se můžete podělit s ostatními. Ale kdo má moc, má i velkou odpovědnost. Jsou dvě možnosti: Chcete, aby i nadále žil život vás, nebo nyní nastal okamžik vzít osud do vlastních rukou? Rozhodněte se! (Založil/a: Jako6)

Jan van Helsing Jan van Helsing
*22.03.1967

Ann-K.
  4. 6. 2015, 10:27
Velmi zajímavá kniha, ve které je mnoho informací na malé ploše. Je na každém, jestli tomu uvěří nebo ne, ale každopádně stojí za přečtení. Kniha je psána jednoduše, proto je přístupná pro každého, kdo umí číst :D
DeviR1
  13. 6. 2014, 0:16
Tohle je přesně ten typ knihy, kterou bych si docela rád přečetl, ale má tak debilní obálku a ještě debilnější název, že ji do ruky nevezmu.
01Baruska
  14. 10. 2015, 15:15
Stupidní obálka, název a teď už můžu říct i kniha. Už po pár stránkách mi hlavou běželo: do čeho jsem se to zase pustila! Prokousat se až ke konci byl téměř nadlidský úkol.
Nejvíce mi asi vadily naprosto strhující teorie začínající: Jedna paní říkala, prý, někde existuje důkaz atd... Jediné co vím jistě, je že tuhle knihu do ruky už nikdy nevezmu.
sourekm
  13. 10. 2014, 19:29
Jako většina knih o konspiračních hypotézách je plná zavádějících informací a polopravd. Bez sociologických znalostí jí člověk může snadno uvěřit.
Osobně si myslím, že když autor nepoužívá své pravé jméno, neměl by být považován jako důvěryhodný. Mimoto se vsadím, že Michael MORRIS je alter-ego Jan van Helsinga/Jan Udo HOLY