Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Ruce pryč od této knihy!

75%
4 26
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Ruce pryč od této knihy! Originální název: Hände weg von diesem Buch!
Poprvé vydáno celosvětově: 2004

Nejnovější vydání:
ANCH BOOKS - 2012
ISBN: 9783981430110
Počet stránek: 386
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 5x v oblíbených
v přečtených 41x v přečtených
v knihovně 15x v knihovně
k přečtení 17x k přečtení
právě čte 1x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
ANCH BOOKS (2012) 9783981430110 386

Jistě se zeptáte: "Proč bych neměl tuto knihu brát do rukou?" Je její titul jen promyšlenou reklamní strategii? Sotva. Možná nevíte, že dvě knihy Jana van Helsinga byly kvůli svým výbušným obsahům v Německu a Švýcarsku zakázány. Masmédia dodnes varují veřejnost před jeho myšlenkami a mluví o "nejnebezpečnějším německém autorovi faktografické literatury". Jan van Helsing zde otřásá základy světonázoru - tentokrát vašeho! Svou publikaci nazval Ruce pryč od této knihy! A myslel to opravdu vážně. Když si ji přečtěte, nebude pro vás snadné žít dál stejně jako dosud.

Dnes si snad ještě můžete myslet: "O tom mi přece nikdo nic neřekl, odkud jsem to měl vědet?" Nebo vás napadne, že sám či sama nic nezměníte. Pečtete-li si však tuto knihu, změníte názor. Pokud vás však tajemné a nepoznané nezajímá, nikdy jste nezatoužili po vnitřním i vnějším bohatství, nezamýšle-li jste se nad svým vlastním úspěchem a nezáleží vám ani na zdraví, bude lépe, když dobře míněnou radu autora poslechnete a knihy se více nedotknete. Máte-li však pocit, že se světem, v němž žijeme, není něco v pořádku, zajímáte se o jeho poslední tajemství a toužíte se to dozvědět přímo od života - je to VAŠE kniha! Nemůžete si však stěžovat, že jsme vás nevarovali. Jan van Helsing zde hovoří o věcech a o událostech, které vám otevřou cesty k tomu, abyste nabyli moc nad svým vlastním životem a sílu, o kterou se můžete podělit s ostatními. Ale kdo má moc, má i velkou odpovědnost. Jsou dvě možnosti: Chcete, aby i nadále žil život vás, nebo nyní nastal okamžik vzít osud do vlastních rukou? Rozhodněte se! (Založil/a: Jako6)

(více)  

Štítky

více  
Jan van Helsing Jan van Helsing
*22.03.1967

Další díla
Zobrazit další díla autora  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Ann-K.
100% 100% 100% 100% 100%
  4. 6. 2015, 10:27
Velmi zajímavá kniha, ve které je mnoho informací na malé ploše. Je na každém, jestli tomu uvěří nebo ne, ale každopádně stojí za přečtení. Kniha je psána jednoduše, proto je přístupná pro každého, kdo umí číst :D
DeviR1
  13. 6. 2014, 0:16
Tohle je přesně ten typ knihy, kterou bych si docela rád přečetl, ale má tak debilní obálku a ještě debilnější název, že ji do ruky nevezmu.
01Baruska
20% 20% 20% 20% 20%
  14. 10. 2015, 15:15
Stupidní obálka, název a teď už můžu říct i kniha. Už po pár stránkách mi hlavou běželo: do čeho jsem se to zase pustila! Prokousat se až ke konci byl téměř nadlidský úkol.
Nejvíce mi asi vadily naprosto strhující teorie začínající: Jedna paní říkala, prý, někde existuje důkaz atd... Jediné co vím jistě, je že tuhle knihu do ruky už nikdy nevezmu.
sourekm
60% 60% 60% 60% 60%
  13. 10. 2014, 19:29
Jako většina knih o konspiračních hypotézách je plná zavádějících informací a polopravd. Bez sociologických znalostí jí člověk může snadno uvěřit.
Osobně si myslím, že když autor nepoužívá své pravé jméno, neměl by být považován jako důvěryhodný. Mimoto se vsadím, že Michael MORRIS je alter-ego Jan van Helsinga/Jan Udo HOLY