Prokleté sestry

Poprvé vydáno celosvětově: 1996

Fragment - 2012
ISBN: 978-80-253-1439-5

Fragment (2012) 978-80-253-1439-5 248

Tři sestry už nebaví život upírek a rozhodnou se pro útěk. Chtějí žít stejně jako jejich teta a živit se pouze zvířecí krví. Za porušení přísných zákonů je však čeká trest, který chce vykonat jejich bratr Ash. Ve chvíli, kdy se jedna ze sester zamiluje do obyčejného chlapce a Ash do obyčejné dívky, není pro nikoho cesty zpět. Říše temnot má svá pevně stanovená pravidla, a kdo je nedodrží, bude za to pykat. Proč musela zemřít teta upířích sourozenců? Mají šanci odhalit pravdu a zachránit si tak život? (Založil/a: Snicketka)

Nnelly
  12. 11. 2012, 1:03
Není to tak zlý, jako předchozí díl, který nejen, že byl klišé, ale hlavně naprosto bez děje a předvídatelné.
Tentokrát kniha obsahuje příběh i hezké nápady jakousi nepředvídatelnost, u které se musíte na pár minut zamyslet, abyste věděli, jak kniha dopadne - přesto na obálce doporučení od 15-ti let - autorka by se asi měla zamyslet nad slohem, který se hodí do knih pro studenty prvního stupně základní školy.
Dee-Dee
  9. 9. 2013, 16:30
Jsem trochu magor, když jsem této knížce dala pět hvězdiček, já vím, ale nemohla jsem si pomoct. Uvědomuji si, že to není žádná inteligentní literatura. Když se nad tím zpátečně zamyslím, sama sebe nechápu, ale jakmile jsem začala číst, nemohla jsem se odtrhnout. U mně většinou k dobrému hodnocení knížky stačí to, abych se pořádně začetla, vžila se do hlavní postavy a zamilovala se do "hlavního kluka". To se povedlo. Takže ano, jsem divná. :D
Demisha
  7. 4. 2013, 13:29
Tato kniha mě poměrně zklamala, čekala bych něco víc a děj, který se dal snadno uhádnout několik desítek stránek dopředu mě nebavil.