Šmoulové a jejich svět

Originální název: Matt Murray

Computer Press - 2012
ISBN: 9788026400684

Computer Press (2012) 9788026400684 128

Šmoulové a jejich svět je první kniha, která vás provede celou šmoulí historií, od prvotních kreseb Peya, autora šmoulů, přes jejich fenomenální celosvětový úspěch až po novou vlnu zájmu v současnosti včetně slavného balonového pochodu ke Dni díkuvzdání pořádaného obchodním řetězcem Macy’s a nového fi lmu z roku 2011. Malí i velcí šmoulí fanoušci ocení tento ucelený náhled do šmoulího světa a jeho vývoje během posledních padesáti let. (Založil/a: Harfíci)

marta-b
  4. 2. 2013, 14:28
Četla jsem tuto knížku svojí pětileté dceři a musím říct, že to byla docela zábava i pro mě, protože jsem Šmouly kdysi dávno taky měla moc ráda :O) Bylo zajímavé dozvědět se, jak všechny postavičky vznikly, vidět jejich vývoj v kresbě apod. Pro děti je velkou výhodou téhle knížky její interaktivita, protože jsou stránky plné vložených map, nálepek a zkrátka věcí, které v běžných knížkách nomálně nejsou.