Milujte se s otevřenýma očima

Milujte se s otevřenýma očima Originální název: Amarse con los ojos abiertos
Poprvé vydáno celosvětově: 2003

Albatros - 2009
ISBN: 978-80-00-02270-3

Albatros (2009) 978-80-00-02270-3 230

Kvůli omylu na serveru s elektronickou poštou došlo k náhodnému setkání jednoho muže a jedné ženy. Roberto je svobodný mladík, záletník zvyklý na pohodlný život, z něhož ho vytrhnou emaily o lásce a partnerství – bůhvíjak zatoulané – jež si mezi sebou vyměňují dva psychoterapeuti. Roberto je postupně pohlcován jejich příběhem, až se stane jeho součástí. Román o psychologii lásky, který odkrývá, co ve vztazích hledáme, proč se nám rozpadají a co můžeme udělat pro to, abychom si lásku udrželi. (Založil/a: Teeereeez)

Jorge Bucay Jorge Bucay
*30.10.1949

Silvia Salinas Silvia Salinas

Katniss Lavender
  3. 3. 2013, 11:52
Tak tahle kniha mě nadchla. Když jsem si ji půjčovala v knihovně, ani ve snu mě nenapadlo, že mi bude tolik k užitku! Je úžasně čtivá a na to, že jde z velké části o knihu psychologickou, není těžké pochopit co tím či oním chtěli autoři říct! Opravdu hodně mi pomohla v jistých otázkách mého vztahu a vřele ji doporučuji dál!
dopperka
  11. 9. 2015, 13:13
Kniha, která stojí za to.. donutí Vás na chvíli zastavit, přemýšlet a spousta věcí si uvědomit... Doporučuji!