Horečka

Fortuna Libri - 2012
ISBN: 978-80-7321-649-8

Fortuna Libri (2012) 978-80-7321-649-8 352

Pokračování mrazivého románu Past
Rein je opět v akci. Po útěku ze sídla se dostane do zajetí ke kuplířce, avšak odhalí její úmysly a začne opět vzdorovat. Jak dopadne strastiplná cesta k Rowanovi? Vaughn je rozhodnutý přivést Rein zpět do sídla za každou cenu. Tentokrát jde Rein o všechno. (Založil/a: Selene)

Lauren DeStefano Lauren DeStefano
*13.10.1984

Lucianna
  14. 1. 2015, 13:27
Nechápu, že když vydá nakladatelství dvě knihy a na třetí se vyprdnou. Chceme další díl! Chceme zjistit jak to dopadne s Rein!
Druhý díl byl o něco lepší, ale fakt jen o trochu. Skvělí nápad na knihu, lehko se čte, ubíhá strašně rychle. No a než se nadějete jste na konci a toužíte po třetím díle, který samozřejmě nevydali.. Takže netuším jestli mám být na ně naštvaná a nebo se vrhnout na knihu v angličtině.
No jedinou výhradou pro tuto knihu snad ani nemám:-) Furt se tam něco dělo, nenudily jste se a autorka ví, jak Vás vtáhnout do děje :-)
Celupka
  22. 1. 2013, 23:35
Druhý díl se mi dějově líbil podstatně méně, ale jen proto, že nemám ráda příběhy, kde někdo furt odněkud utíká, dostane se do pasti a zase utíká a utíká a utíká... Když toto přehlédnu, tak jsem knihu zase přečetla jedním dechem, protože jsem prostě musela vědět, jak to dopadne a jestli se vrátí do svého vězení. Asi nejsem normální, ale celou dobu jsem chtěla, aby se Rein vrátila do svého luxusního vězení, které tak nenáviděla...
Nells
  13. 1. 2013, 19:20
První polovinu knihy jsem četla, ale nijak zvlášť mě nezaujala, nicméně ta druhá půlka mi to zcela vynahradila. Nebudu nic prozrazovat, ale moc se těším na další díl!!!
AnitaO
  11. 8. 2016, 15:33
První dva díly jsou skvěle napsané a čtou se velice rychle a dobře. Škoda, že třetí díl nebyl vydán v českém jazyce, ale přečetla jsem si ho v aj a určitě doporučuji, bez konce to není nikdy ono.
Tessinka007
  23. 11. 2014, 9:32
První díl mne velmi zaujal, a proto jsem se moc těšila na druhý. Ten mě trochu zklamal, i když začátek byl dobrý, tak ke konci knihy mne to vůbec nebavilo a vzhledem k tomu, že třetí díl asi nevyjde, tak do konce života budu přemýšlet nad tím co s Rein nakonec bude.