Chick Code - Kodex kočičky

Chick Code - Kodex kočičky

Podtitul: Jak být opravdová kočička a jak se vypořádat s borci

Originální název: The Chick Code
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Grada
ISBN: 978-80-247-4409-4

Grada 978-80-247-4409-4 160

Samozřejmě, že je Barney Stinson přesvědčen, že byl s Borcovým kodexem první. Ale to je špatně. Kočičky mají svůj reálný kodex od nepaměti. Tedy od chvílie, kdy se poprvé spolu dvě ženy vydaly společně do koupelny. Kodex kočičky byl vytvořen s cílem regulovat záležitosti každodenního soužití a dosud byl předáván mezi ženami z generace na generaci pouze v rámci ústní tradice. Teď je konečně tady v černé na bílém. Kočička pozná, že našla muže na celý život. Kočička umí číst mezi řádky, a to i věci, které tam nejsou. Předpokládaný věk kočičky má několik složek. Skutečný věk je jednou z nich. Když ON řekne v autě "zahni doleva!" a kočička odbočí vpravo, měl říct předem, že myslel to druhé doleva. Tahle kniha je bible a Svatý grál dohromady. Je VIP náramek do zákulisí divů všech kočiček! S touhle knížkou budete řůžová atomovka. (Založil/a: Miranda)

Jezinka
  8. 9. 2016, 1:07
Knížku jsem dostala před asi dvěma lety k Vánocům. Dárce se domníval, že jde o knihu humornou. Dárce se mýlil. Je to neskutečně blbé od začátku do konce. Do textu se nedopatřením vloudilo několik rad a zásad, které dávají smysl - jako dohlédnout na to, aby se přátelé dostali z párty domů živi a zdrávi, podpořit kamarády zničené a nešťastné a pěstovat si zdravé sebevědomí. Těch asi osm kloudných myšlenek nestojí za to číst celých 160 stran stupidních blábolů. Do konce jsem vydržela jen proto, že jsem byla zvědavá, jestli z toho na konci nevypadne něco, co mi unikalo. Nevypadlo. Buď to nejsem schopna pojmout, nebo, což je pravděpodobnější, tam žádný přesah zkrátka není.