Umění nic nedělat

Umění nic nedělat

Podtitul: A jak mít čas pro sebe

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

PRAGMA - 2012
ISBN: 978-80-7349-297-7

PRAGMA (2012) 978-80-7349-297-7 96

Kniha má pomoci lidem, kteří jsou neustále v jednom kole. Techniky sloužící k odbourávání stresu, které jsou v této knize popsány, jsou zcela časově nenáročné a nevyžadují žádné speciální dovednosti či předpoklady. Kniha je praktickým rádcem jak odpočívat a relaxovat a otevírá nám svět, kde je kladen větší důraz na "bytí" člověka, než na jeho "činnost". Kniha je ilustrovaná nádhernými fotografiemi Ericy Lennardové a díky ní můžeme vzdát hold a ponořit se do všech možných způsobů odpočinku. Mistrně sepsané a poučné eseje Véronique Vienne o umění dýchat, meditovat, koupat se, naslouchat, čekat a další nabízejí užitečné rady, jak umět hvízdat, zastavit se v ubíhajícím čase, zdřímnout si, vyléčit chřipku nebo jak pozorovat slunce, dokud nezmizí za obzorem. Zcela přirozeně - a bez pocitu viny - se pomocí této knihy učíme, jak se uvolnit, vydechnout a také se zastavit a přičichnout si k růžím. (Založil/a: Selene)