Absťák

Absťák

Nezjištěno / Jiné - 2014
ISBN: 978-80-87717-00-4

Nezjištěno / Jiné (2014) 978-80-87717-00-4 192 Nakl. Taxus

Zpozorněte! Nejspíše jste kuřáci v různých stadiích zoufalství. Nebo lidé, jejichž blízcí kouří. Kniha Absťák stojí 4–6 krabiček cigaret. Finanční návratnost této knihy je asi týden. A jaká je skutečná hodnota této knihy?

My kuřáci většinou chceme přestat kouřit. Paradoxně ale máme strach přestat kouřit, protože věříme, že:
•ztloustneme, jakmile přestaneme
•se budeme dlouho trápit strašnými abstinenční příznaky
•budeme trpět jako zvířata, budeme se potit a třást
•budeme nervózní, nesoustředíme se a nezvládneme stresy
•selžeme, protože nemáme silnou vůli
•znovu začneme a všechno to utrpení se bude opakovat…

Z těchto důvodů všem i sobě lžeme, jak nám kouření chutná. Pravdou ale je, že nechutná, jen jsme závislí na nikotinu. Systematicky si ničíme zdraví a ještě za to platíme stále větší peníze.
Jenže přestat kouřit je lehčí, než si myslíte. Řešení najdete v knize Absťák. Nepřiberete a většinou budete i v pohodě. Zvládnete stresy. A hlavně, vůbec to není o silné vůli… Tato kniha vám ukáže, jak kdykoli nashromáždíte takovou sílu emocí, že přestanete mít chuť kouřit.

Může to dokázat každý. Ivo Toman se narodil s Touretteovým syndromem. Těmto lidem lékaři nikotin přímo předepisují, protože zmírňuje tiky. On sám kouřil dvacet šest let. Když dokázal přestat kouřit on, dokážete to i vy. (Založil/a: Harfíci)