Vražda o narozeninách

Poprvé vydáno celosvětově: 2002

Motto - 2012
ISBN: 978-80-7246-690-0

Motto (2012) 978-80-7246-690-0 272

Chris Bennettová žije se svou rodinou ve starém domě, který zdědila po tetě. Až potopa ve sklepě ji přinutí udělat pořádek v tetiných písemnostech a mezi nimi narazí na dvě podivná úmrtní oznámení. První z nich oplakává smrt mladíka, který se ztratil v lese poblíž Connecticutu, druhé vzdává hold místnímu bohatému podnikateli, který spáchal sebevraždu v den grandiózní oslavy svých padesátin. Chris postupně odkrývá jednotlivé vrstvy minulosti a poznává otřesnou pravdu, že vražda byla pouhou špičkou ledovce. (Založil/a: Harfíci)

stepuli
  1. 11. 2016, 19:43
Tohle vyšetřování s časovým odstupem mám radši, než aktuální případy. Aspoň se nemusí Chris dohadovat s policií, že se jim plete do práce a má na všechno klid a každá informace, kterou zjistí je velkým pokrokem v případu, který měl zůstat nevyřešený. Autorka mě svými zápletkami nepřestává překvapovat!