Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Čas čekání

80%
4 2
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Čas čekání

Nejnovější vydání:
BB art - 2001
ISBN: 80-7257-174-5
Počet stránek: 288
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
BB art (2001) 80-7257-174-5 288

Jedné zimní noci, v době, kdy intenzita šílenství studené války dostupovala svého vrcholu, byl poblíž malého východoněmeckého městečka na baltském pobřeží odvlečen mladý muž ze širého moře na břeh a tam zastřelen tajnou policií. Svědkové této události byli násilím umlčeni. Až na jednu Angličanku, svědkyni osudné noci, která ukončila život jejího přítele.
O deset let později je všechno jinak. Zeď rozdělující dvě nesmiřitelné ideologie je v rozvalinách a ze starých protivníků jsou přátelé. Dieter Krause, bývalý kapitán kontrarozvědky Stasi, je čestným hostem na velitelství britské vojenské rozvědky. Je velmi ceněnou osobou, schopnou podat detailní informace o jedné stoupající hvězdě na ruském ministerstvu obrany. Je přesvědčen, že skříň s kostlivci je pevně uzavřena, až...
Desátnice Tracy Barnesová sloužící jako písařka jej fyzicky napadne v důstojnické kantýně. Pro ni doba čekání právě skončila. To ona nezapomněla na vraždu před deseti lety. A ví, že zodpovědný je Krause. Nemůže ji však sama dokázat, potřebuje, aby promluvili svědkové. Chce-li dosáhnout dlouho očekávaného vítězství spravedlnosti, musí Krauseho sledovat na jeho cestě zpět do Německa. V neklidné zemi, která dosud bojuje sama se sebou, však prohra může znamenat také vstupenku do márnice... (Založil/a: vladislaus)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace