Reklama

Reklama Originální název: Reklama

Grada - 2010
ISBN: 978-80-247-3492-7

Grada (2010) 978-80-247-3492-7 208

Nové, aktualizované a doplněné vydání základní české knížky o reklamě opět připravili přední čeští odborníci na reklamu, předsedkyně České marketingové společnosti Jitka Vysekalová, a uznávaný praktik, bývalý prezident Asociace komunikačních agentur, který dnes přednáší na VŠE v Praze, Jiří Mikeš. Publikace přináší aktuální údaje a informace ze světa české a zahraniční reklamy, přibližuje novinky z oblasti moderních forem marketingové komunikace a nabízí nové příklady z reklamní praxe. Přestože se kniha věnuje z větší části právě reklamě, je určena všem zájemcům o problematiku komerčních komunikací, nejen marketingovým a reklamním manažerům a specialistům, pracovníkům komunikačních a reklamních agentur a studentům. (Založil/a: vladislaus)

Tardis
  20. 4. 2016, 14:22
Postup při vytváření reklamní kampaně v první polovině je zpracován čtivě a důkladně, ale v druhé polovině jsem se setkala s nesystematickým tříděním spotřebitelů a ten zbytek už byl naprosto nezáživný.