Uncharted Čtvrtý labyrint

Uncharted Čtvrtý labyrint

Fantom Print - 2012
ISBN: 9788073981921

Fantom Print (2012) 9788073981921 256

Nathan Drake, lovec pokladů a hazardér, je povolán do New Yorku mužem, který ho zasvětil do hledání starožitností. Victor Sullivan potřebuje Drakeovu pomoc. Sullyho starý přítel, světově proslulý archeolog, byl právě nalezen zavražděný na Manhattanu. Drake, Sully a Jada Hzujaková - dcera zavražděného - unikají z New Yorku před zabijáky a vydávají se na podzemní archeologická naleziště v Egyptě a Řecku. Jejich cílem je rozplést starověký mýtus o alchymii, vypátrat tři dávno zapomenuté labyrinty a dojít k úžasnému objevu, kvůli němuž byl Jadin otec zabit. Ukáže se, že čtvrtý labyrint byl postaven v jiné zemi a jinou kulturou - a skrývá v sobě klíč k pohádkovému bohatství a moci. Podzemní bludiště je však střeženo armádou děsivých, tajuplných bojovníků. A také netvorem. Pokud se Drakeovi podaří přežít, v dálce na něj čeká poklad i zkáza, ráj i peklo. (Založil/a: Harfíci)

Peter.Melon
  20. 4. 2014, 14:48
Souhlasím s uživatelem Redecko.Mám stejný názor...Je to dobrá kniha.Je napínavá i dobře čtivá.Zkuste přečíst...
Redecko
  22. 5. 2013, 23:02
Příjemné knižní dobrodružství s oblíbeným akčním hrdinou Natem Drakem :). Od knížky jsem toho popravdě moc nečekal, ale musím říct, že jsem byl velmi mile překvapen. :)