Katastrofa

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Deus - 2012
ISBN: 978-80-87408-10-0

Deus (2012) 978-80-87408-10-0 252

Poutavý a místy strašidelný příběh, který nebude šetřit nečekanými zvraty a dobrodružstvím, z něhož dýchá tajemno. I na konci tohoto příběhu nás opustí dva hrdinové příběhu. Nepředbíhejme ale a nehledejme hned na počátku naši známou tabulku se jmény mrtvých...Ve druhém díle se už nováčci na Grace College dobře zabydleli. Spojuje je mimo jiné i snrt jedné ze studentek, z níž se vyklubala vražda... Nyní se dostává do popředí další z hlavních postav, Katie, a dozvíme se něco více z její minulosti. Stejně jako Julia, i ona v sobě nese jedno veliké, strašné tajemství... (Založil/a: Katerina11)

Krystyna Kuhn Krystyna Kuhn
*??.??.1960

wwwhisk@s
  20. 5. 2013, 17:19
Krásné... přečtete to za chvilku, tak je to čtivé. Katie se okamžitě stala mojí nejoblíbenější postavou. Taky vás ten konec zmátl stejně jako mě?
EllaSvid
  9. 1. 2014, 10:06
Veľmi dobrá kniha, strašne mystery a vzrušujúca. Hoci to bolo aj z pohľadu Katie, zostal zachovaný jej charekter prezentovaný v prvej knihe. Iba ma prekvapilo ako rýchlo sa zmenili jej stravovacie návyky od prvého diela.