Můj kamarád Blesk

Můj kamarád Blesk Originální název: Můj kamarád Blesk

Erika - 2002
ISBN: 80-7190-829-0

Erika (2002) 80-7190-829-0 125

Veronika má to, o čem mohou mnohé dívky pouze snít. Její tatínek je chovatel a trenér koní, takže dcera se může vyhoupnout do sedla kdykoli má čas a chuť. Ale není proč jí závidět. Vždyť Ondra, který se jí tolik líbí, pro ni nemá vlídné slovo. A další problémy přibudou, když Veronika dostane podivný dar - Bleska. Zanedbaného, podvyživeného a vyděšeného koně. I když si s ním dá tolik práce, po čase je zřejmé, že z něho nikdy nebude nic víc než průměrný jezdecký koník.
Jenomže je tady nový spolužák a kamarád Petr a jeho hodně divoký nápad. Co takhle zkusit chytrého Bleska vycvičit pro westernové ježdění? Jestli se náročný plán podaří splnit a jak se vyvine vztah půvabné dívky s oběma kluky, to se dočtete v příběhu, který pro Vás vyšel. (Založil/a: yanniss)

#drama
Zuzana Francková Zuzana Francková
*06.04.1951

yanniss
  28. 9. 2012, 19:06
Kniha se mi opravdu hodně moc líbila a určitě jí doporučuji čtenářům, jejich láska směřuje ke koním. Kniha je napínavá a prostě úžasná :)