Dva meče

Poprvé vydáno celosvětově: 2004

Fantom Print - 2012
ISBN: 978-80-7398-194-5

Fantom Print (2012) 978-80-7398-194-5 255

Drowové se plíží stíny. Trollové zamořují močály. Orci vládnou horám. A našim hrdinům dochází čas.
Mitrilová síň je v obležení. Nesmé je dobyto a dokonce i mocné Stříbroluní se připravuje na válku. Po celou dobu bojoval Drizzt sám, nyní se ale konflikt chýlí ke krvavému závěru a Lovci nezbyde než si najít spojence, a to jak nové, tak staré – anebo padnout spolu se zbytkem civilizovaného severu. (Založil/a: Harfíci)

Jimi boi
  9. 11. 2013, 20:10
Bohuzel porad to same dokola. Co me bavilo v prvnich cca 9ti knihach dalsich 5 a vic proste neutahne. Doufal jsem ze Lovcovy cepele se budou ubirat jinym, temnejsim, drsnejsim zpusobem, bohuzel se tak nestalo. Salvatore by se mel naucit nechat nejakou postavu odejit, to ze hrdinne necha odejit skupinu trpasliku, kteri jsou stejne jeden jak druhej, stejne udatni a bajecni, se pocitat neda.
Uz je to proste stereotyp. Serial co neurazi, ale v zadnem pripade nenadchne a uz vubec, nerprekvapi. 50%