Nemravná lady

Nemravná lady Originální název: Lady Be Good

Euromedia Group - 2002
ISBN: 80-249-0033-5

Euromedia Group (2002) 80-249-0033-5 285

Román pro ženy z luxusního prostředí amerických společenských špiček. Anglická šlechtična, jinak spořádaná učitelka, odjíždí na výlet do Ameriky s předsevzetím, že zažije co nejvíce milostných dobrodružství a znechutila tak nápadníka, s nímž by měla uzavřít sňatek z donucení. Hned po příjezdu se seznámí s hezkým a zábavným texaským golfistou, který jí v tíživé situaci nabídne azyl. Na hrdinku mocně zapůsobí, ale jen do té doby, než zjistí, že je někým zcela jiným, než za koho se vydával. Oba se pak po řadě nedorozumění musejí hodně snažit, aby nenechali zmizet své životní štěstí. (Založil/a: Martina)

Susan Elizabeth Phillips Susan Elizabeth Phillips
*11.12.1948

Evelýny
  14. 11. 2014, 22:27
Romantický příběh napsaný s velkou nadsázkou, která místy přechází až do parodie. Přesto mě bavil tak, že jsem se rozmýšlela pro nejvyšší hodnocení. Ale to kvalitním příběhům nemohu udělat. Opět se v knize naleznou vtipné dialogy i poetické úvahy a vyznání. Epilog mě však tentokrát již nudil.