Splněný sen

Splněný sen Originální název: Dream a Little Dream

Ikar - 2001
ISBN: 80-7202-793-X

Ikar (2001) 80-7202-793-X 318

Román pro ženy o tom, jak chudá a ponížená mladá vdova s dítětem dosáhla lásky a štěstí. Rachel je bez peněz a v zoufalé situaci, neboť její zemřelý manžel zpronevěřil peníze a nechal ji i s malým synkem zcela bez prostředků. Bohatý, avšak zatrpklý a nešťastný Gabe jí poskytne místo ve svém bistru a z nevrlého zaměstnavatele se pomalu stává milující partner a nový otec malého Edwarda. Všechny postavy z románu dojdou svého štěstí, milují se a chápou navzájem. Čtenářky se nemusí obávat žádného nepříjemného překvapení. (Založil/a: Martina)

Evelýny
  29. 11. 2014, 11:01
Opět romantická pohádka, která neurazí. Hloupá naivita je na každé stránce, ale ku podivu jsem to přečetla rychle. V depresivním podzimu zapomenete na všednosti dne, odreagujete se. Opět nechyběl epilog s nastíněnou budoucností, ale ten mě již nenadchnul, i když jsem měla radost, že aspoň někomu to vyšlo...