Harry Trottel a posel Talibánu

Levné knihy KMa - 2007
ISBN: 80-86947-41-6

Levné knihy KMa (2007) 80-86947-41-6 316
CZ Books (2006)

Harry Trottel se utká s opravdu nepříjemným sokem. Stačí vyslovit jeho jméno, aby se i velcí hrdinové začali chvět. To jméno zní: Usaláma bin Játrin vulgo Salám Vraždí. Usaláma je též autorem děsivého hesla: Nechceš-li být mrtvý, živ se jenom mrkví! Opět se vracíme do Neštovic, a tak se setkáme i se všemi ostatními postavičkami ze školy. Například oblíbený školní psycholog Gismo Freund nás oblaží svojí poezií... Prohnal jsem svou sestřenkou zánovní nůž se střenkou. Ostrý jako břitva. Teď ji čeká pitva. (Založil/a: skjaninka)

lensha95
  19. 2. 2012, 0:02
Nechceš-li být mrtvý, živ se jenom mrkví.
Tohle si dodnes pamatuju, v dobe kdy jsme to s kamoskou cetli nam to dokonce viselo jako heslo na nástěnce ve třídě.
VerenaLord
  22. 2. 2013, 23:26
Druhá parodie, kterou jsem o Harrym Potterovi otevřela. A bohužel ani zde jsem nenašla nic, u čeho bych se ze srdce mohla zasmát.
VenDulin85
  12. 6. 2012, 14:33
Je zajímavé, že jak Harry Potter a vězeň z Azkabanu zaujímá ze všech dílů nejvyšší příčku, tak i jeho parodie se mi líbí nejvíc. Chudáka Harryho bratránka Dooleyho je mi někdy tak líto, že bych ho adoptovala, ať má klid; a Harry sám má jako vždy víc štěstí než rozumu, i když on by spíš použil spojení "z prdele kliku".
lalup
  11. 9. 2011, 20:48
Když už nic jiného, tak aspoň trocha (i když blbého, ale občas vděčného) humoru typu rozhovor o narození v roce 74 nebo Harryho přeměny při cestě na ústředí. "Nechceš-li být mrtvý, živ se jenom mrkví."